وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت هرگونه مزاحمت آمریکا برای نفتکش‌های ایرانی با پاسخ قاطع روبه‌رو خواهد شد. به گزارش خبرگزاری فارس، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در پایان جلسه روز چهارشنبه هیات دولت در جمع خبرنگاران، ابراز کرد: مزاحمت برای نفتکش‌ها خلاف مقررات و امنیت بین‌المللی است. هم سازمان‌های بین‌المللی و هم کشورهایی که نسبت به مقررات و امنیت آبراه‌ها حساس هستند باید حتما نسبت به این موضوع عکس العمل نشان دهند. او با تاکید بر اینکه هرگونه مزاحمت آمریکا برای نفتکش‌های ایرانی با پاسخ قاطع روبه‌رو خواهد شد. ادامه داد: این اقدام به نوعی یک راهزنی دریایی است.

همه چیز برای تو مزاحمت ,قاطع ,روبه‌رو ,هرگونه ,نسبت ,بین‌المللی ,با پاسخ ,پاسخ قاطع ,قاطع روبه‌رو ,روبه‌رو خواهد ,هرگونه مزاحمت ,قاطع روبه‌رو خواهد ,برای نفتکش‌های ایرانی ,هرگونه مزاحمت آمریکامنبع

نیویورک: سلاخ خانه هایی به نام خانه های سالمندان

دانلود آهنگ شاهین بنان با نام ماه

شعر علی امام من است من غلام علی از شاعر هندی

عکس واقعی سپیده در سریال بچه مهندس ۳

دانلود آهنگ الیسان دیوونگی

[نرم افزار] دانلود Adobe Premiere Pro 2020 v14.2.0.47 x64 - نرم افزار ادوبی پریمیر 2020

امیر حاتمی: هرگونه مزاحمت برای نفتکش‌ها با پاسخ قاطع روبه‌رو خواهد شد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جک پارکینگ آکام سولفور هر چی که بخوای دنیای من | My World خرید بهترین ترازوی صدر تولیدکننده گریتینگ گالوانیزه 09189880073 استایل لباس زنانه و مردانه| خرید پیراهن، تیشرت| شلوار و دامن ای آهن موبی اسکای | دانلود و آموزش شرکت سهامی پیشتازان عمران و آبادانی همت